אודות

מידע כללי
מזה זמן אנו ערים ועוקבים אחרי ההתפתחות הטרנד של אוהלי אירוח חאנים ואורחנים, אורחן לילה, קמפינג וחניונים על מפת התיירות בישראל כולה.
רבים מהם בדרום – בנגב, אוהלי אירוח בצפון – בגליל וברמת הגולן וקצת פחות באזור ירושלים ומרכז הארץ.
בעקבות התפתחות הצימרים במרחב, ועימם העלות והיוקר היחסי, הפך תחום הלינה בצימרים לבלתי אפשרי ונגיש לרוב אוכלוסיית המשפחות ואפילו למשפחה הבודדת,  ובודאי שאינו כלכלי ואפשרי לקבוצה או לקבוצות גדולות.
היו תיירנים ויזמים שהפנימו את הרעיון וכך החלה פושטת לה תופעה של אוהלים, מאהלים, חאנים, אורחנים, אוהל בדואי, וגרסאות שונות ואקזוטיות דוגמת אוהל אירוח מרוקאי, יורטות – אוהלים קזחיים ואוהלים מונגולים, אוהלים משודרגים ועוד. רק תבחרו.
אפילו יזמה ממשלתית בשם אורחן לילה, אולי מוטב חאן לילה – עיינו במילון המושגים שלנו – קמה לה בוקר בהיר אחד. כולם רוצים לינת שטח.
ישנם גם מתחמי אוהלים להשכרה, מתחמים בהם מספר אוהלים, כן, אוהלים קטנים לזוגות, אוהל למשפחה, או מספר אוהלים למשפחות, אוהלים לקבוצות. אוהלים גדולים או קטנים מכל גודל סוג וצבע.
וישנם גם מתחמי קמפינג וחניונים, חלקם בסיסיים וחלקם מושקעים יותר אשר באפשרותכם לתקוע בהם יתד
ולהקים את האוהל שלכם. אם "נפלתם" במקום טוב, תוכלו לזכות במקלחות נקיות ומשודרגות, שירותים נקיים ואסטטיים, ברזים או ברזיות פזורות במתחם, מתקני מנגל מקצועיים וגם מספר מנגלים. בחניוני לילה תוכלו תמיד למצוא מתחם מדורה נוח עם מעגל אבנים, אפילו חומר בערה – עץ, תוכלו לבקש בתיאום מראש.
העלות למקימים זולה יחסית. הפיתרון מצויין ונגיש, "המחיר לראש" סביר והגיוני, מבחינת התיירן רמת הטיפול והיחס הנדרש מינימאלי והרווח שלו גדול יותר מן הצימר. לאחר מעשה, נדרש מבעל העסק מעט מאוד לתחזוקת המקום ולארגונו לאחר עזיבת הקבוצה. כל הצדדים מרוויחים.
אז מי צריך  ?
למי הם מיועדים?
קבוצות, משפחות
אז כפי שכבר הזכרנו טרנד הצימרים קבע את מקומו בתרבות הלינה הישראלית.
בתוך כך "נפגעה" אם אפשר לומר, קבוצת מתארחים גדולה בעולם הזה.
הקבוצה היא – קבוצות.
קבוצה של משפחה רחבה, קבוצות של משפחות, קבוצות חברים, קבוצות גיבוש, קבוצות מוסדרות: ארגונים, חברות, מפעלים, ועדי עובדים, דתיים וציבור דתי ומסורתי, קבוצות של תיירים, מטיילים ואורחים מחו"ל ועוד כהנה וכהנה.
אוהלי אירוח לציבור דתי, לינה באוהלים ואורחנים לדתיים
דתיים, ציבור דתי, חאן, אורחן ו אוהלי אירוח מהווים את הפתרון המושלם עבורכם.
משפחות דתיות על פי רוב ברוכות ילדים, מאופיינות באהבת הארץ, אהבה לטיולים, אהבת השטח, פטריוטיות ואהבת הארץ. מטבע הדברים, אפשרות לינה בצימרים או בחדרי אירוח / בתי הארחה יהיו יקרים עבור משפחה דתית ממוצעת, כמו גם העובדה שהתנאים הסביבתיים לא יאפשרו חופש תנועה של ממש עבור הילדים המשתובבים. חאנים ואורחנים בהם אוהלי אירוח ופתרונות לינה נוספים כגון סככות צל, בקתות כפות תמרים או זרדים (חושות), קמפינג, אוהלי קמפינג או אוהלי 12 – אוהל צבאי, חניון לילה או מתחם קמפינג להקמת האוהל פרטי – כל אלה מהווים פיתרון מעולה, נוח, זול ויעיל עבורכם. 
בחאנים המותאמים ל אירוח דתיים חוויה בלתי נשכחת.
אוהלים ואורחנים בחאנים לדתיים, כשרות – כשמציעים לינה לדתיים, לעניין הכשרות משקל מהותי ומשמעותי בקבלת ההחלטה באשר למקום הנופש עליו תחליטו, תנאי השטח, הברזיות, המנגלים, מתחמי המדורה,
מתקני הרחצה והטבילה באתרים רבים עושים את ההבדל.
בשורה התחתונה, פתרון אידיאלי זול ונוח לקבוצה גדולה המחפשת חוויה והנאה שלמה להורים ולילדים,
שחרור מדאגות ובעזרת השם שקט בראש. ברוכים הבאים ל לינה לציבור דתי.
אירועים באוהלי אירוח, אירועים במאהלים באתרי האירוח ניתן להלין בדרגות נוחות שונות קבוצות גדולות של אנשים בתנאים אידיאליים, חווייתיים, הרפתקניים ומגבשים לכל סוג וסוג של קבוצה.
במתחמים מן הסוג הזה ניתן בקלות יתר לקיים אירוע ב אוהל קטן או מספר אירועים ב אוהלים גדולים. ניתן
להזמין מופעים באוהל ולקים בהם  אירועים שונים – החל במשחקים חברתיים, תחרויות, או אירועים משפחתיים שונים החל בחתונות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, ימי נישואין – חתונת כסף, חתונת זהב, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, חגים משותפים, והכל זול ומאוד מקורי.
חוויה של תישכח על ידי אף אחד לעולם…..
מושלם למטיילים
לא שכחנו גם את הקבוצה הנוספת והלא מבוטלת, היא הקבוצה של אוהבי הטבע.
מטיילים, חברי חוג מטיילים וטיולים, אנשים האוהבים וקרובים בנפשם לאדמה, לטבע ולנוף, אוהבי הארץ.
וגם, הורים המעוניינים להנחיל מורשת ואהבת הארץ לצאצאיהם.
טיולי אופניים – למדוושים
רוב אתרי החאנים, האורחנים ואוהלי האירוח ממוקמים אסטרטגית בקרבת הטבע.
אתרי טבע המשופעים ב שבילי אופניים ו מסלולי אופניים.
לרוכבי  אופניים אתרי לינת השטח הם מתנה, האופניים קרובים ובטוחים, בבוקר לאחר שטיפת הפנים וכוס תה עם עשבי תיבול עולים חיש מהר  על
כיסא האופניים ויוצאים למסלולים ולשבילים.
לא מעט חאנים שאנו מכירים מספקים שירות השכרת אופניים, אנו מכירים לפחות 3 אתרי השכרת אופניים בדרום המצויים בתוך אתרי הלינה. ואל תשכחו את הספריי נגד פנצ'רים.

צימרים בדרום

  (שם (חובה

  (דואר אלקטרוני (חובה

  (טלפון (חובה

  (מספר אורחים מבוגרים / ילדים (חובה

  (אזור מועדף בארץ (חובה

  (סוג לינה מבוקש (חובה

  במידה וקמפינג :
  אוהל שלנואוהל של המקום

  (ארוחות כן / לא (חובה
  כןלא

  פרטים נוספים / בקשות מיוחדות